| Silvia a întrebat:

Neata!love struck
Am si eu o intrebare... Voi stiti sa faceti un nod de cravata?laughingAzi dimineata, in loc sa dorm si eu frumos, am fost trezita de tata sa ii fac nod la cravatalaughing) De unde pmn sa stiu eu?laughing)Si am intrat frumusel pe youtube si mi-a iesitlaughing
Voua va iese nodul la cravata?big grin

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa am patit si eu acum ceva timp laughingNevoia te invatawinkingMi-a iesit si acum imi iese si mai bine big grin

| Barajag a răspuns:

Am invatat de mica sa fac un nod la cravata, acum imi iese super binebig grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

SHOW, de cand astept intrbarea asta. Raspunsul tau mi-a placut. Îti urez o zi buna!

| Dan a răspuns:

Mai Silvia, tata tau nu stie sa faca nod de cravata?
1. Pui cravata la gat.
2. Pui una peste alta si faci un simplu nod sau dublu.
3.Mult succes!

| marry a răspuns:

Mie nu imi ieseblushing... mi-a iesit o data sau de doua ori si dupa gata m-am ametit nu mai stiuhee hee

| DoomNEzeu a răspuns:

Nu am nici o idee despre cum se face... dar nu e asa greu sa il faci.credhee hee

| Antrax a răspuns:

Da chiar ieri am invatat.

| sh0w a răspuns:

Ok...http://www.videojug.com/film/how-to-tie-a-tie-using-a-full-windsor-knot

daca nu trebuie sa gasesti ceva si mai bun p youtube.acum o sa stii si tu:)