| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e ciudat dar ma enerveaza ca parintii mei fac sex laughing. Am renovat casa si pentru o perioada am dormit toti intr-o camera. Acum eu dorm cu fratele meu mai mic intr-o camera si ei in a lor. Si practic zilnic fac sex laughing. Stiu ca e normal dar ma enerveaza. Intra amandoi in camera si inchid usa... straight face. Mi se pare scarbos sa stii ca ai tai fac asta. Au si ei o varsta. Pur si simplu ma apuca nervii cand inchid usa si stiu ca fac asta. Nu stiu de ce. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intai imagineaza-ti ca in loc sa inchida usa sa faca sex, ar incepe, de dfiecare data, un scandal mare, cu tipete, injuraturi, urmat de o bataie zdravana primita de mama ta si de voi doi de la tata si de dormitul in strada. Gandeste-te intens cum ar fi daca asta s-ar intampla de fiecare data in loc de sex. Daca nu te ajuta, du-te la un psiholog

| LoveSleep a răspuns (pentru Brigaela):

Lipsa sexului duce la scandal, țipete, înjurături, bătaie și dormit în stradă - Brigaela 2017
Bărbați din toată lumea, faceți femeii pe plac, e frig afară.

| Brigaela a răspuns (pentru LoveSleep):

Cuplurile care iubesc fac sex. Mai ales daca sunt oameni tineri, iar dupa cum e intrebarea, oamenii aia nu au nici 60 de ani. Cuplurie care nu se iubesc, divorteaza. Sau se cearta. Deoarece intrebarea era dusa la absurd, am raspuns in aceeasi nota, sperand ca cel care a intrebat e suficient de inteligent sa inteleaga. Imi pare rau ca tunu ai inteles si ai dat aceasta replica plina de rautate. Daca ai avea mintea mai deschisa, sunt sigura ca nu s-ar fi produs neintelegerea. Rautatea insa nu o inteleg

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

RAYTM, nu eu te ignor, ci tu pe mine...

| RAY a răspuns:

Brigaela desi ma ignora ca i-am spus ca fizicul conteaza are dreptate in cazul tau, sexul elibereaza niste hormoni in creier care determina o stare de fericire in creier

| RAY a răspuns:

Brigaela serios, stai sa ma uit

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu as da ujn milion de lei sa astiu ca inca mai am prainti care se iubesc... s-au despartit exact pentru ca mama nu mai a vurt sa il combine pe tata si el si-a gasit pe altcineva.

| MortalProxy96 a răspuns:

Dormi când știi că ei vor începe să facă asta. Până te trezești, vor termina happy