| Antrax a întrebat:

Care e poveste nick-ului vostru de pe TPU adica de ce ati ales nick-ul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Smackdown a răspuns:

An ales numele dupa avatar! esti fata sau baiat?

23 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pai...cam ciudata povestealaughing.
"Silvia" de la numele meu... apoi..."I-die-with-you." de la...laughingma gandeam la ce mi-a zis o persoana.ca va fi mereu langa mine...hee heea fost ciudat atunci si m-a impresionat ce a zis...si de aici vine "eu voi murii cu tine".big grin"esti.un_._mareeee.fraier.baaaaa" aici ma gandeam la baietiblushing cat de fraieri si orbi pot fii unii.whistling."xD" l-am pus pur si simplu fara sa ma gandesc la ceva anumelaughing.big grin

| Silvia a răspuns:

Aaa.stai ca mai am de adaugatrolling on the floorrolling on the floor.
"Asta-e-o-lume-plina-de-prosti.si...eu.printre.ei." am fost prea sincerarolling on the floor). Si "StRaNgE.LiFe"...Am un id asemanatorbig grinbig grinbig grin.

| Ana a răspuns:

Madayna d la madalina, cand eram mica si ma intreba cineva cum ma cheama ziceam madayna big grin mai prescurcatbatting eyelashes

| Antrax explică:

Pai nick-ul meu e de la Lnely adica is mereu singura nu prea vb cu nimeni nici ei cu mine si Shadow de la umbra adica is ca si invizibila

| inna a răspuns:

Am ales inna de la CristINA.hee hee Simplu tongue

| Marii a răspuns:

Pentru ca asa ma cheama.

| cioko19 a răspuns:

Buna!
E o poveste cam lungalaughing
Mai demult ma intelegeam foarte bine cu o fata, si ne-am facut id-uri cu ciocolata nu stiu cumlaughingsi. mie mi-a ramas porecla asta"cioko" .de atunci toti asa imi zic. Iar 19.de la altcevawhistling

| Aries90 a răspuns:

Este numele unei cartsi care mi-a placut + ca sunt nascuta in luna octombrie happy

| ali_8949 a răspuns:

E numele meu de scenahappy sa-l port si aici pe TPU.

| Pinkyx a răspuns:

Pinky - Asa mi se zice de 4 ani`laughing)

| ady20hbk a răspuns:

Pai ...am pus ady de la numele meu(Adrian). 17 care reprezinta varsta mea si HBK de la wrestleru meu preferat ...HBK-Heart Break Kid

http://wolverine92.wordpress.com/

| Nemesis_9263 a răspuns:

Este numele meu.simplu nu? nick-ul tau ce poveste are?

| bugmafia a răspuns:

Pentru ca imi place formatia si genu hip-hop.

| bugmafia a răspuns:

Imi place trupa si genu muzical adica hip-hopul

| Fazanu a răspuns:

M-am inspirat de la avatarlaughing

| lifeistough a răspuns:

Pentru ca viata e grea!

| mihaelanikol a răspuns:

Ma cheama mihaela nicoleta si le-am combinat

| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a răspuns:

Poi...undercover.angel...[inger sub acoperire]... pur si simplu l'am vazut undeva si mi-a placut cum sauna si..."l'am furat"hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum suna, eu de fapt ma numesc Rebeca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai al meu vine de la dulce maria.[ex RBD]
Mia placut foarte mult cantareaza/actritza si inca mai imi place
Si aasa i se mai zice "Candy (max)"
07 nu mai stiu de la ce l-am pus, oricum pe 7 este ziua mea de nastere dar oricum tzin minte ca nu de asta l-am pus,.
Mi se pare k, cand mi-am facut cont nu imi acceptau numele si mi-au dat ei sugestia asta parcahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa iti zic povestea nick`ului meu... 8-devil)laughing:
Pe mine ma cheama Alyssa, de aici si prescurtarea `Yssa!happy
Intelegi?tongue La tine?batting eyelashesA ta, care este povestea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing tare intrebarea asta.
Pai vine de la id-ul meu de mess doar ca am modificat unele litere cu cifre big grin
Reprezinta si userul meu de logare in multe dintre aplicatiile folosite la Vodafone si Romtelecomwinking

| MusicalRose a răspuns:

Buna!
Nick-ul meu este MusicalRose.Musical vine de la muzica iar Rose de la trandafir deoarece imi place mult trandafirii love struck love struck
Succes!