| Furnicuta000 a întrebat:

Nu am mers niciodata cu avionul deci nu radeti de mine. In avion ai voie sa iti iei mancare cu tine sa mananci in timpul zborului?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

N-ai fost niciodata ca sa stii daca ai rau de avion macar, mancatul agraveaza problema, iar mirosu si chiar vizualul, ii deranjeaza pe cei din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti poti lua ceva mic cu tine. Ai doar grija sa nu bata la ochii.

| Furnicuta000 explică (pentru anonim_4396):

Nu te lasa sa iei mancare cu tine pentru ca asa e regula sau e doar nepoliticos?

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 explică (pentru Harfagre):

Dar totusi platesti un bilet destul de scump, nu m-as simti tocmai ca un musafir. Si daca oricum se consuma mancare adusa de stewardese, de ce ar fi un lucru asa rau sa se consume un sandvis adus de afara?

Răspuns utilizator avertizat