| anonim_4396 a întrebat:

Nu e cam ironic ca toti se plang ca fetele din ziua de azi nu mai gatesc si nu fac curat ca,, pe vremuri" cand majoritatea baietilor nu stiu sa repare o clanta?

Un prieten de 20 de ani m-a intrebat cum se schimba becul...

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Unde stai tu de ai clanțe de reparat? Credeam că au pus ăștia termopane și ălora care locuiau în peșteri.

| Dismally a răspuns:

Da, ai dreptate happy Norocul meu este ca stiu sa gatesc si sa fac restul activitatilor casnice, imi mai trebuie o fata pentru repararea lucrurilor din casa si schimbatul becurilor big grin

| RoCkKiD a răspuns:

Sunt de acord, dar si daca ar stii sa repare o cleanta tot voi iesiti mai rau din ecuatie.

Iti ia mult mai putin timp sa schimbi un bec sau sa repari nu stiu ce decat sa faci mancare si curatenie, care sunt activitati constane.

Mie imi pare ca si tu ar trebui sa stii sa schimbi un bec in timp ce si el ar trebui sa stie sa faca ceva de mancare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine se plânge?
Că nu gătesc și fac curat pentru majoritatea nu înseamnă că nu o fac pentru unii, așa și noi nu ajutam orice târfe doar pentru că au treburi de băieți, daca vrei să-ți găsești instalator apelează la unul, nu chema prieteni la tine sa te ajute. Că aia înseamnă că vrei doar sa profiti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sunt mulți și pe site-ul ăsta.
Nu de aia sunt prietenii, ca să vă ajutați reciproc? laughing Nu era vorba de prieteni anyway

Răspuns utilizator avertizat