| Jokerashul a întrebat:

Nu este o intrebare, am vrut doar sa va urez la toti "La multi ani!", chiar dacan nu mai sunt in Romania nu trebuie niciodata sa uitam cine suntem si de unde venim.Eu unul sunt mandru ca sunt roman,rasa alba si n-as fii vrut sa fiu nascut in alta tara ca poate altfel nu faceam diferenta dintre bine si rau, pe de o parte iar pe de alta parte, ii mai bine ca oriunde in Orient sau Africa. La multi ani dragi compatrioti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani tuturor romanilor, indiferent oriunde v-ati afla!

Foarte frumos gestul tau, Jokerashul!

Numai bine!

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

LA multi anii si tie :*

| Jokerashul explică (pentru pwp):

La multi ani "soro"! Mai bine mai tarziu, are mai mult farmec!

| darrio2007 a răspuns:

La multi ani pentru toti romanii.

| Musique a răspuns:

Doar azi vă amintiți că sunteți români?

| Jokerashul explică (pentru Musique):

Nu dar vrei sa ne felicitam in fiecare zi? Nu mai fa pe desteptul unde nu e cazul.

| Musique a răspuns (pentru Jokerashul):

Nu fac pe deșteapta, dar deja mi-e silă de toate "felicitările" voastre.
Zilnic vă pângeți de cât de urâtă/ rea/ periculoasă/ prost condusă/ plină de imbecili etc, este România, iar azi o iubiți toți.Sunteți atât de mândri de naționalitatea voastră pe 1 decembrie... păcat că doar atunci.

O zi frumoasă!

| Jokerashul explică (pentru Musique):

Draga mea, eu nu mam ai plang de mult de ea pentru ca nici nu mai locuiesc in Ro. si in plus nici inaintre nu comentam politic sau social ce se intampla.Pe mine m-a ajutat indirect, mai mult UE decat tara e adevarat dar se pune.
Si sa stii ca sunt mandru de rasa mea, alba mai mult decat orice.Si ma refer ca nu sunt tigan aici.Si vezi, asta ii in firea noastra, sa intram in conflict, repede sa contraargumentam unu cu celalalt.Astazi incearca sa te abti, maine...ia-ne pe toti la ...nu ierta pe nici unul.
O zi excelenta iti doresc si eu si fii mandra ca esti tu nu neaparat ca esti din Ro!

| Musique a răspuns (pentru Jokerashul):

Bine, nu voiam să mă cert tu tine, asta e, ai căzut tu.
Dacă nu ești în țară n-ai cum să vezi cât de repede dau românii vina pe România.Mi se pare destul de prostesc ca, odată pe an să fi și tu mândru că ești român, iar în celelate zile rămase să te plângi de tot ce ține de țară, de la sistem până la șosele.

| Jokerashul explică (pentru Musique):

Critica si plangerea de mila a devenit cam singurul lucru prin care romanii mai scapa de stres.Cand nu iti merge ceva este bine sa critici si sa dai vina pe sistem inloc sa te acuzi pe tine.Probabil e mai usor asa pentru ei sa mai scape de rensonsabilitatile si esecurile din viata.
Hai ca sosesele s-au mai reparat in ultimii 5 ani, totusi ce era inainte in tara...

| Musique a răspuns (pentru Jokerashul):

Mda, nu mai comentez.
Ultima ta frază mă lasă rece.

O seară fumoasă!

| Jokerashul explică (pentru Musique):

Cica "Ramai asa" rolling on the floor) Scuze, gluma proasta.Stiu sunt un prost.Mi s-a mai zis nu te enerva.
Crede-ma ca stiu ce vorbesc, inainte era crima, moarte sigura, durere parca interminabila, s-au mai reparat.Hai gata.Nu mai zic nimic.O viata excelenta iti doresc.

| Musique a răspuns (pentru Jokerashul):

Și eu îmi doresc una. laughing)
Ș una și pentru tine, "prostuțule".

| OnuOnulică a răspuns:

Bună
La multi ani!

| Jokerashul explică (pentru OnuOnulică):

La multi ani frate si tie inca o data!

| Emmett a răspuns:

La multi ani, romanilor! Sa stiti ca parada este astazi duminica, ora 12:40,!

| Emmett a răspuns (pentru Emmett):

Ma scuzati ca va spun, dar parada era la 11:30... Ce prostie de organizare si cand va ganditi ca era scris si in ziare ca parada este la 12:40! Scuze, din nou...

| SlipknotPaul a răspuns:

La multi ani Romania!