| Cristina788 a întrebat:

Nu înțeleg de ce mereu în luna octombrie îmi merge bine.
În octombrie 2017 am luat permisul de conducere, in octombrie 2018 am fost în Veneția, octombrie 2019 părinții mei au cumpărat un apartament.
Nu înțeleg dar toate dorințele se împlinesc în octombrie.
Credeți ca e legat de astrologie? Voi aveți o lună în care vă merge bine?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si mie in octombrie mi-a mers al naibi de nașpa, tu ai noroc eu ghinion asta e, tu cauti tipare ca asa e creierul uman cauta mereu tipare, in fapt sunt doar probabilități atat nu e ceva magic luna aia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te programai la examen in septembrie si cumparai bilet de avion pentru venetia in septembrie ti ar fi mers bine in septembrie.

| AdrianVoicu a răspuns:

Doar ți se pare '
Mi-e imi mege ca dra... minunat indiferent de luna laughing extraordinar

| Anonima163333 a răspuns:

In 2018 mi-a mers cel mai bine in august.
In 2019 in iulie
In 2020 in nicio luna...;(

| Felissa13Eden a răspuns:

Mie nu imi merge bine in nicio perioada laughing
Poate esti nascuta in octombrie, sau o persoana draga e si iti ofera un sentiment pozitiv luna asta.
In general, cand cauti legatura dintre un eveniment fericit si un lucru banal din viata ta, atragi lucruri bune.
Daca te gandesti, in mai apar macii, o sa ma marit, e o gandire pozitiva, nu inseamna ca te mariti, dar poate iti da Gigel Frumosu’ like la poza pe Facebook si imediat o sa zici ca luna mai e magica.E importanta gandirea, conteaza mult ce energie vrei sa atragi.