| AntoniaOrman a întrebat:

Inafara de engleza si franceza,ca astea le invat la scoala, ce limba straina s-ar merita sa invat? Vreau sa stiu cat mai multe limbi! Funda! happy

Răspuns Câştigător
| ღβأβأ a răspuns:

Engleza, Franceza, Spaniola, Italiana, Turca, Germana, Rusa, Maghiara.
Succes, draga mea!

| AntoniaOrman explică (pentru ღβأβأ):

Mersi! smug

| ღβأβأ a răspuns (pentru AntoniaOrman):

Cu placere, draga mea oricând te pot ajuta. :*

4 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Engleza, spaniola şi chineza sunt cele mai vorbite şi importante. Alte limbii folositoare sunt franceza, rusa, germana, italiana, japoneza, turca, portugheza. Succes!

| Seepty a răspuns:

Cele mai vorbite limbi sunt Angleza, Franceza, Chineza(se vorbeste mult iarasi), Germana, Italiana, Spaniola.