| PsyhoChild a întrebat:

Nu mai poti sa te uiti la un serial în ziua de azi ca devine personajul principal gay/lesbi după 2 3 sezoane. Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Filmele se fac in functie de ce se cere, ce se urmareste si ce prinde.Cu cat un film este mai controversat si provoacă intrigi, cu atat e mai bun.Cam asa functioneaza treaba.
Nu vezi ca a aparut si dupa regatul de gheata spre exemplu ce e desen pentru copii filme por.no.Despre ce vorbim.

| Catrice a răspuns:

Zău?! Cum ar fi?!

| Sekim a răspuns:

Total fals. Nu stiu la ce serial te ai uitat tu insa banuiesc ca pe Netflix la seriale cu adolescenti. Eu nu am vazut niciun serial in care sa devina personajul principal gay sau lesbi, si am vazut foarte multe seriale.

| al0o0o0 a răspuns:

Nu stiu la ce fel de seriale te uiti tu. Oricum, ele doar incearca sa faca populatia sa inteleaga ca e perfect normal.