| Aamalikaa a întrebat:

Nu pot sa imi fac prieteni. Ma simt data la o parte de catre altii. Putin ajutor va rooog! sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai de toate trebuie sa te simti bine singura, apoi vor veni si prietenii. Gaseste persoane in compania carora te simti bine si care se bucura de prezenta ta. Nu ai nevoie de multi prieteni, acolo unul, doi sunt suficienti. Uneori trebuie tu sa faci primul pas intr-o conversatie, astfel incat sa creati o conversatie, iar data viitoare sa fii tu abordata. Fii mai increzatoare, zambareata si glumeata si gaseste acele persoane de care ti-am zis. Degeaba vrei sa faci parte dintr-un anumit grup, daca tu nu esti compatibila cu ei. Intr-adevar, cu toata tehnologia asta, ma mir ca mai avem sentimente, e trist, dar asta-i realitatea.

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

De ce vrei sa ai prieteni?

| Aamalikaa explică (pentru mentholinks):

Pentru ca nu mai suport sa stau singura 7/24.

| Aamalikaa explică:

Apropo, sunt super rusinoasa si imi e frica de a fi respinsa