| question_3585 a întrebat:

Cum imi pun prieteni? intru pe ei si ce? va rooog

Răspuns Câştigător
| foreverANDaDAY a răspuns:

Intri pe profilul utilizatorului si sub poza apare o chestie verde pe care scrie adauga prieten si dai click acolo si gata. E simplu.Succes

3 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Daca te referi pe TPU : dai click pe persoana pe cre vrei sa o adaugi ca prieten si sub imaginea ei de profil apare : adauga ca prieten raised eyebrows

[scuze ca m-am repetat prea mult]

| babyblue a răspuns:

In josul imaginii scrie,, Adauga ca prieten''. Dai click acolo.

| Cami30 a răspuns:

Intri pe profilul lor,[ nu pe ei laughing] si dedesubtul imaginii de profil al acestuia scrie "adauga ca prieten":p apesi acolo si astepti sa ti se aprobe cererea... Fundita?blushing