| anonim_4396 a întrebat:

Nu pricep care e problema baietilor rolling eyes! mereu se dau pe langa tine ca si cand cu adevarat te plac dar peste cateva zile te lasa balta x-(. as vrea saprimesc raspunsul de la un baiat...
de ce nu sunteti sinceri si va bateti joc de fete?no talking
mersi... kiss

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Problema e ca tu nu ai intalnit inca un baiat sincer are sa nu isi bata joc de tine cum spui tu.Nu toti sunt asa. O solutie ar fi sa nu te mai bagi in fel si fel de "relatii" ca dupa tot tu sa suferi.Asteapta sa cunosti baiatul respectiv sa vezi ce are in minte.Nu doar asa hai sa fim prieteni.Bafta!

| valy a răspuns:

Deci.in primul rand te rog sa nu te iei de toti.ca nu suntem la fel.cum nici voi fetele, doamnele nu sunteti toate la fel. ei unii masculi au tendinta de a sta la misto, de a sta pentru obtinerea atentiei, pentru obtinerea unei nopti fierbinti, etc.acei masculi daca tu vrei o relatie serioasa.nu trebuie sa privesti la ei, pentru ca te vor lasa cu buza umflata
Si in plus.si tu ai face la fel.pana sa gasesti baiatul care in afara de a te atrage la el niste chestii si faptul ca e simpatik.intalnesti multe persoane in viata ta.si pentru ce sa ramai cu cineva care nu se comporta asa cum ti-ai place, nu iti place nimic la acea persoana.sau poate da dar foarte putine.iti spun eu ca nu ai.deci nu ne mai baga pe toti in aceiasi oala.mult succes in gasirea unui baiat serioshappy