| ely09 a întrebat:

Nu stiu cati o sa-mi raspunda la ora asta, dar totusi... Ce parere aveti despre schimburile de experienta? Se face asa ceva la mine in scoala cu Finlanda.Nu vorbesc foarte bine engleza, dar asta nu e neaparat o problema, pot sa ma perfectionez.Insa,am o intrebare.Nu stiu, cred ca ei vor fi dezamagiti de ce vor vedea aici, in Romania, mai ales ca stau intr-un oras mic, unde sincer, lumea e asa de...nu stiu, pot spune inapoiata? Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Andreas23 a răspuns:

Nici eu nu cred adica gunoaie pe jos, injuraturi pe perete.sad.etc)!

| Eliza95 a răspuns:

Eu zic sa faci acest schimb de experienta. Te va ajuta foarte mult, vei vedea alti oameni, alta tara... mult mai civilizata. Si la noi la scoala s-a facut si cei care au venit din Danemarca au ramas placut surprinsi ( noi ne asteptam la ce era mai rau, exact ca tine). Nu ai nimic de pierdut, ci dimpotriva! Go for it happy