| miruna_4298 a întrebat:

Cunosc o fata pe nume Madalina si e super fitoasa si toata lumea o apreciaza, nu zic ca eu sunt perfecta dar nu inteleg cum de sta toata lumea cu ea. Se imbraca bine, dar e fitoasa rau.Tot ma intreb cum de sta lumea cu ea. Sunt eu prea demodata sau ce? Nu inteleg cu mine nu prea stau la scoala. Sunt eu prea inapoiata, ca daca ma intrebi toate prostile din lume le stiu.Si inca ceva ea si cu prietena sa vorbesc cu mine doar cand au nevoie de ceva. Nu stiu ce sa mai zic despre ele, profitoare?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt un fel de panarame, un om normal nu s-ar da in figuri si s-ar imbraca decent. Lumea e atrasa de lux ca magnetul asa ca daca vrei si tu popularitate te imbraci mai atractiva sau daca vrei sa fii considerata o persoana cu mintea la locul ei ramai cuminte si vei da de persoane bune asa cum meriti.

| BulinutzaMov_6486 a răspuns:

Te inteleg si la mine este asa o fata ba chiar mai rau! Odata la ora de muzica dna il asculta pe un coleg si cand nu a mai stiut a pus-o pe fata aia rasfatata sa spuna si pentru un cuvant doamna i-a dat 10 nu este corect si aluia i-a dat 8 pentru mai multe cuvinte! x-[ Si da are numai 10 in carnet dar nu pe meritul ei si toata lumea o uraste mai ales eu si cuinca daua prietene bune si ne inebuneste parca imi explodeaza capul! x-[x-[x-[

| shadybaby a răspuns:

Din pacate majoritatea oamenilor nu da atentie adevaratelor valori ci fitzelor, aparentelor si prostiei. Eu zic ca primeste atentie din cauza inculturii si incultilor care sunt in jur. Nu ai de ce sa te cobori la nivelul ei. E o moda trecatoare, stii cum se zice, odata sus, odata jos.