| problematic_9107 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac... maine am lucrare la matematica... geometrie... si nuam niciun chef sa invat/repet... desi poate ca as vrea... stiti cam ce probleme se dau la o evaluare initiala... clasa a 7 a geometrie? poate -poate ma lipesc si eu de o culegere sa lucrez ceva... ce sa fac ca sa scap de "necheful" asta? sadsadsadsad

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Sa te gandesti ca vei lua o nota buna si sa te gandesti ca daca nu ai carte nu ai parte.