| GulDan a întrebat:

Nu stiu daca e o intrebare cam ciudatalaughing Unde ma duc sau cine sa-mi faca si mie poze foarte frumoase sa iasa bine ca mie nu-mi ies daca imi fac singur..si nu prea are cine sa-mi faca.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Pentru că fotografia făcută cu profesionalism a fost considerată întotdeauna o artă. N-ai auzit de expoziții de artă fotografică?
" Photography is more than a medium for factual communication of ideas. It is a creative art." (Ansel Adams).

Mă gândesc că e acesta e singurul motiv pentru care și-a postat întrebarea la aceasta categorie.

PS. Pentru tine, am și eu o întrebare:
Cine naibii te-a putut "inspira" în alegerea nickname-ului? surprise

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce nostim, ăștia m-au lăsat să "vorbesc" singură, mi-au eliminat interlocutorul. Să-i fi fost nickname-ul de vină? laughing

| Mihaela1964 a răspuns:

Poti ruga un prieten sa-ti faca poze in mai multe locatii, ipostaze, imbracat cu haine diferite, in mnomente diferite ale zilei. Daca faceti 100 sau 150 de poze sigur vei gasi una care sa arate cum iti doresti.

| ceaiuldetei a răspuns:

Te duci la un studio foto.

Sau în cameră la ai tăi și le zici că vrei și tu niște poze mișto, că timpul trece și ai vrea să te vezi și peste 50 de ani cum arăți astăzi.

Sau poți să îți rogi prietenii și să îți facă ei un set de fotografii.

Vezi și tu care sunt șansele. Succes.

| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Studio foto din judetul tau.
Succes!

| lory5598 a răspuns:

Rogati un prieten priceput sa-ti faca poza sau du-te la un studio din judetul tau vezi tu... Succes