| Ionutszu a întrebat:

Nu stiu daca sunt si altii in aceeasi situatie. Am 20 de ani, nu sunt cu nimic iesit din comun dar as vrea sa stiu totusi parerea oamenilor despre o anumita chestie. Sunt un tip destul de serios, as putea para morocanos dar chestia e alta, am un urs de plus, il am de cand aveam 3 ani, eu aproape fac 21 iar el devine major > Personal vorbind, pentru mine el nu mai e un urs, e chiar o persoana, daca dispare sau se intampla ceva cu el pur si simplu cred ca as inebuni, as claca. Sunt curios daca exista oameni ca mine, sau daca aveti si voi un prieten de plus. Numele lui este Ursila.

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Oooo ce dragut big grin...
Daca incepi sa vorbesti cu el sau sa ai altfel de chesti de genul nu e ok totusi ai 20 de ani.Eu am o colectie de plusuri nu sunt extrem de multe dar am suficiente si mai am de gand sa imi iau.Sunt de cand am fost mica sau primite de la prieteni sau cumparate de mine au si la mine nume dar le tin doar ca si plusuri, inlocuitori de perna, de decor, de amintire, mai si dorm cu el avand in vedere ca dorm singura...

| LoveSleep a răspuns:

Rupe-i capul și treci de bariera de care ar trebui să trecem cu toții.

| SilentRain a răspuns:

Pun pariu ca aia e singura ta iubita rolling on the floor)

| Ionutszu explică (pentru SilentRain):

Nimeni nu stie despre el asa ca nu imi afecteaza viata sociala sau relatiile

| Doub a răspuns:

Omg
si eu am doi ursi: domnul Ursulica si domnul Raton
ceea ce e trist
e ca nu glumesc

| Ionutszu explică (pentru Doub):

Ursila al meu are un frate, ratonila laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca esti deja nebun.Nu mai conteaza daca ursul dispare sau nu))