| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu pe care il plac mai mult si cu care as vrea sa formez un cuplu...
Nu stiu cum sa zic dar cunosc 2 baieti pe care cred ca ii plac insa nu stiu la care ar trebui sa renunt in a-l mai placea. Pls nu ma luati la misto pentru ca eu vorbesc serios.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi inviți la o întâlnire pe amândoi, să faci o comparație între ei.

| siriusblack98 a răspuns:

Voiam sa te iau la misto dar pentru ca ne-ai rugat sa nu o facem, ma voi abtine. Sigur esti o adolescenta si mai mult de 14 anisori n-ai ca sa iti dai seama ca nimeni nu te poate sfatui aici cum sa procedezi. Doar tu poti stii ce iti doresti si cum sunt acei baieti. Noi nu-i cunoastem si nu stim nimic despre ei. Daca vrei sa-i testezi, prefa-te ca ai nevoie de ajutor cu ceva mai dificil si vezi care din ei ar fi alaturi de tine la greu si care s-ar eschiva.

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru siriusblack98):

Poti sa ma iei la misto daca asa vrei dar in viața asta nu te va ajuta acest lucru si da, am 14 ani si la cum am formulat intrebarea poate pare ca e la mișto dar nu este

| SasaSasa2000 a răspuns:

Eu te as sfătui să dai cu banul sau rupe petalele unei flori zicând da și nu, și întreabăte dacă cel care sa nimerit îți satisface nevoile, crezi că te-ar putea iubi așa cum meriți?
Când te uiți la el vezi pe cineva cu care în viitor ați vei întemeia familia?
Îți place cum se comportă cu ține? Dacă da, ăla e.

| Irinaaaaaaaioanaaaaa a răspuns (pentru SasaSasa2000):

(sau doua nume random)
Ionel e cu un an jumate mai mic iar Nicușor e cu 2 ani mai mare. Cu amândoi stau la fel de mult, uneori chiar mai mult cu Ionel, ideea e ca acum cateva saptamani Nicușor a aflat ca il plac insa nu ma place si de aceea as zice ca e mai ok Ionel dar si Nicușor e frumos, oricum, nu are rost sa il mai plac pe Nicușor pentru ca nu ma place si pierd timp aiurea dar mna...

| Anonima163333 a răspuns (pentru Irinaaaaaaaioanaaaaa):

Pai daca Nicusor nu te place,n-are rost, ramai la Ionel, poate ai sanse.
Intreaba-l, nu are nimic ca este mai mic decat tine, daca tineti unul la altul.