| franck2222 a întrebat:

Nu trebuia sa imi raspundeti asa frumos, era doar o intrebare atata tot ori este ceva rau in asta de a pune intrebari.
ma refer la cei care mi-au raspuns deja la intrebare.

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Lumea e rautacioasa! nu-i baga in seama asa mi-au facut si mie de ''n'' ori! sunt persoane cu acre nu se poate discuta! nu trebuie sa-ti pese de ei! ignora-i! o seara frumoasa!

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci probleme, nu e rau sa pui intrebari.

| anda1313 a răspuns:

Am trecut si eu printr-o situatie asemanatoare la inceput. Nu ii baga in seama si le poti spune in privat niste cuvinte sincere, daca merge. La mine nu a functionat sa trimit mesaje.