| anonim_4396 a întrebat:

Nu va îngrijorează micuța primvara din mijlocul iernii? Unii spun ca încălzirea globala nu e mare lucru și ne vom obișnui cu temperaturile cât mai ridicate!

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

As vrea ca în România sa fie vara mereu.Sunt Zodia Leu guvernata de Soare, îmi place soarele si vremea călduroasă, nu prea suport frigul și iarna, nu îmi place ploaia și nici vremea mohorata.Mi-ar placea ca clima noastră sa fie una calda mereu.E mai plăcut asa.Dat fiecare cu dorințele și gusturile lui știu.Pe mine nu ma îngrijorează chiar îmi place. Vreau Soare cat mai mult Soare.

| anonim_4396 explică (pentru AvalohAlyn):

Și mie îmi place soarele și marea! Sunt cam singurele lucruri care îmi plac!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Plătim mai puțin la gaz

| Apokales a răspuns:

Nu tine de mine, deci nu. Nu are rost sa imi fac griji aiurea. Daca venea iarna mi se umfla factura. Daca nu vine, este rau pentru ca este un semn ca incalzirea globala se accenteaza. Sper doar sa fie mai rau. Sunt aici pentru paine si circ.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da. Clima este foarte afectată. Pe vremea mea anotimpul asta se făceau blugi carton pe mine. Da acum te uiți pe cer soare.

| ALM2000RO a răspuns:

Sunt indiferent sincer, plătesc ai mei mai puțin la gaz deci mă pot întreține mai bine laughing) big grin
Eu nu prea ies pe-afară deci mi-e totuna, în casă e cald și bine oricum big grin