| Nastia a întrebat:

Nu vreau sa par pitzi, pentru ca nu sunt, dar as vrea sa va intreb ceva, ce parere aveti despre mine de cand sunt utilizator pe acest minunat site? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai o sa iti spun sincer, pentru ca acum m-am uitat peste intrebarile, raspunsurile tale si tot profilul : Intrebarile sunt ok, nu ai pus intrebari absurde si care nu au nici o logici, dimpotriva chiar mi s-au parut foarte inteligente. La raspunsuri nu m-am prea uitat la toate, dar la cate m-am uitat sunt ok.
Deci parerea mea despre tine este ok happy.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nici eu nu te-am sesizathappy
dar m-am uitat prin intrebari, prin raspunsuri, la prima impresie o parere buna.nu-mi pari pitzipoanca. mi se pare ca esti fata serioasalaughing

| foxi a răspuns:

Nu te-am sesizat!