| anonimguy3 a întrebat:

Numai cresti in inaltime daca paseste cineva peste tine? sad

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cresti,stai linistit.Te-a mintit cine ti-a spus asta. Vreun superstitios.

| Musique a răspuns:

Ba da, crești normal.

| Rakanishuu a răspuns:

Cum sa paseasca peste tine? laughing)
Oricum, normal ca mai cresti. Astea-s nimicuri de zvonuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a făcut cineva capra lui și după ți-a spus că nu mai crești? laughing)
Nu-ți fă griji, dacă-ți stă în gene să fii cât un stâlp, o să fii.

| anonimguy3 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa rad la ce gluma ai facut tongue eu stiam ca superstitia asta e reala si din asta am zis asa straight face

| CosminC86 a răspuns (pentru anonimguy3):

Nu exista asa ceva. O sa cresti cat iti este menit sa cresti. Daca ai gene de gigant o sa cresti daca nu, nu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimguy3):

Nu am făcut nici o glumă, pit. 'eu stiam ca superstitia Asta" ori crezi în toate superstițiile ori nu crezi. Toate chestiile auzite din gura altor copii sunt abureli.

| Madayna a răspuns:

Sunt doar niste superstitii.

| Ciggaretto a răspuns:

Thoamne n-ai cum