| brokxy a întrebat:

Numai pe mine ma ignora iubitul de sarbatori, anul nou/craciun ZIUA MEA? -_-

10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Te iubeste extraordinar de mult, de aia te ignora
Cauta naibi pe cineva care sa iti scrie macar un nenorocit de " La multi ani "

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da. Cred ca nu vrea sa-si cheltuie banii pe tine.

| brokxy explică (pentru supadeceapa):

Nu e de bani sad E de atentie sentimentala....eu asta vreau de la eldar el nici mesaj nu imi da vine si ziua mea...deja vad cum va uita sad

| supadeceapa a răspuns (pentru brokxy):

E clar ca nu prea-i mai pasa de tine, incearca sa te detasezi si sa nu mai ai asteptari de la el.

| Lioana a răspuns:

Doar in aceste zile te ignora sau si in celelalte? In ce fel te ignora? Nu petrece timpul cu tine, nu-ti raspunde la telefoane si mesaje sau nu baga in seama ceea ce ii spui?

| brokxy explică (pentru Lioana):

Ma mai ignora si in alte zile... spune ca dormea dar eu il vad tot on-line sad Si acum de ceva timp nu mai imi da atatea mesaje.....Nici nu vrea sa imi dea numarul lui de telefon ca vorbim doar pe Facebook sad

| Lioana a răspuns (pentru brokxy):

Daca nu ti-a dat numarul lui de telefon nu il poti numi iubitul tau. E doar un tip care discuta cu fete pe net. Probabil mai sunt multe altele ca tine cu care discuta.

| brokxy explică (pentru Lioana):

Cred ca ai dreptate sad

| alex15ccc a răspuns:

Da-i papucii!

| madalin2019 a răspuns:

Poate nu vrea sa cheltuie banii pe tine laughing)