Stefan
| Stefan a întrebat:

Numarul internautilor este in continua crestere sa ne bucuram de acest fapt?

Răspuns Câştigător
| sigmanet a răspuns:

Normal ca e bine sa ne bucuram. Asta inseamna ca tehnologia este accesibila tuturor si fiecare are dreptul la informare si documentare.

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Uraaaaaaaaaaa!

leonardk
| leonardk a răspuns:

Daca internetul ar fi folosit exclusiv pentru cunoastere ar fi excelent. Insa... din pacate are alta menire pentru foarte multi "internauti".

| ghinionist a răspuns:

NU stiu daca e neaparat vorba de bucurie! Internetul se va dezvolta si va fi folosit de totmai multa lume. Ce ma sperie pe mine este acest "limbaj messenger"! Astept sa vad in urmatorii ani, lucrari de bacalaureat scrise cu un asemenea limbaj si sincer nu m-as mira.In rest, eu cred ca este un lucru foarte bun, extrem de folositor daca stii sa il folosesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate, insa pe mine ce ma sperie, este ca inteligenta totusi a ramas constanta. laughing