| AlEsWeEt a întrebat:

O blonda, O bruneta si O roscata sar de pe un pod.Care ajunge ultima in apa? dau FUNDA pentru cel care imi zice care si dc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Eu cred că este vorba despre aceeași femeie, dar că a sărit în apă odată cînd era brunetă, odată cînd era blondă, și o dată cînd era roșcată. Sper să nu i au un stupid.

| alessia a răspuns:

Ajung toate deodata.thinking

nu stiuhee hee

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Ce ti mai plac ghicitorile am dreptate?

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a răspuns:

Blonda ca e parasuta?

| yournameplease a răspuns:

Blonda ca este mai proasta. Sau bruneta ca blonda`i parasuta. laughing Cum e pana la urma?

| AlEsWeEt explică:

Repet intrebarea:O blonda, O bruneta si O roscata sar de pe un pod.Care ajunge ULTIMA in apa? dau FUNDA pentru cel care imi zice care si dc?

| MiTzZzA a răspuns:

Eu zic ca bruneta... pentru ca ea nu e asa proasta sa saralaughing

| 0io0io a răspuns:

Stiti dc se fac bancuri cu blonde ca brunetele sunt prea multe si se supara prea multe lume si roscatele sunt prea putine

| dianahaze a răspuns:

Blonda, pentru ca e parasuta