| Alex a întrebat:

O fata vrea sa faca cinste la cei mai buni prieteni ei si la iubitul ei in limita bunului simt, indiferent de situatie. E o rusine? Ea nu are bunelor maniere? Ea nu are bunului simt? Ea nu este bine educata? Cum este privita aceasta fata de ceilalti? Nu trebuie sa faca? Ce trebuie sa faca?

1 răspuns:
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Aoleu ce de intrebari.nu zice nimeni nimic si gata.mare lucru crezi ca o sa refuze chelneru cu banii? nicio sansalaughingdeci calm down