| UnMizantrop a întrebat:

O intrebare pentru fete. Ce apreciati cel mai mult la un baiat si ce detestati cel mai mult.(mai ales la o prima intalnire). Dau funda! Merci!

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Iubesc daca are simtul umorului, daca stie sa ma inteleaga si sa ma iubeasca, daca ma respecta, cum vorbeste si cum se comporta. Imi place sa fie nebunatic si copilaros, matur cand chiar e necesar, sa fie direct si sa nu-mi ascunda lucruri niciodata.

Urasc sa fiu inselata pe la spate. Pur si simplu. Asta ma enerveaza total.

| UnMizantrop explică (pentru Aleqa):

Multumesc mult.

7 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Bunul simt si sinceritatea.
Lipsa bunului simt si a sinceritatii.

| UnMizantrop explică (pentru Mădă0611):

Cam vag. Astea sunt esentiale. merci de raspuns

| Lolo101 a răspuns:

Cel mai mult apreciem sinceritatea, si dovada de bunsimt
detestam cand se da mare, este interesat doar de el, este genu care umbla cu multe femei

| clamitaverde a răspuns:

Hei! ce apreciem la un baiat ...hmm pai sa fie sincer de la inceput,se fie el insusiwinking,sa ne faca multe complimente:X,sa ne spuna des cuvinte dragute,sa ne ia in brate, sa vorbeasca mult(dar nu intrece masura s-ar putea sa o plictisestiwinking.) ce nu ne place? sa nu ne zica'' pa'' cand iese de pe mess, sa fie distrasi de nimicuri cand suntem cu ei, sa nu vorbiti despre alte fete, sa nu se creada un supermen.''gagicar'' nu ai sa faci nimic asa ..in concluzie daca vrei sa cuceresti o fata sau cel putin sa ii atragi atentia e nevoie sa fii tu, cine te place te place asa cum estiwinking
Baftawinkingwinking:*:*!

| UnMizantrop explică (pentru clamitaverde):

Merci de raspuns. Mi s-a parut interesanta partea cu "sa nu ne zica "pa" cand iese de pe mess", ce altceva te.ai astepta, sau ar trebui sa zica?

| clamitaverde a răspuns (pentru UnMizantrop):

Ne place sa ni se zica cuvinte gen ''cf frumoasa''...sa o saluti numai pe ea prima (pe mess, pe fb)sa ii ceri parerea despre ceva(o sa ii arati ca iti pasawinking incearca sa fii atent la ea, uitate la ea cand vorbeste cu tine(altfel o sa pari dezinteresat) ia-i o bucla din par si joacate cu ea, atingeo dar tandru ...si mult mai multe ti le-as spune pe toate dar imi va lua toata ziualaughing
hai papa si vezi ce faci cu fatele
multa bafta:*:*!