| monutza90 a întrebat:

O intrebare pentru mamici happy Inainte de a afla ca o sa aveti un bebelush ati visat ca sunteti insarcinate?

13 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Nu toate mamicile viseaza!

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Mama mea a visat ca un ingras a mangaiat-o pe obraz si acel ingeras plangea ca un bebelus. happy
Te pup.

| SimonaCristina a răspuns (pentru SimonaCristina):

*Ingeras, nu ''ingras ''happy

| SimonaCristina a răspuns:

Iti doresc succes la bebelusi happy

| monutza90 explică (pentru SimonaCristina):

Multumesc happy Acum 2 saptamani intr-o luni spre marti am visat ca sunt insarcinata, saptamana urmatoare marti spre miercuri am avut acelasi vis.Acum cateva zile am visat ca aveam o fetita care semana cu mine cand eram mica, blonda cu ochi albastrii si mamaia cu soacra-mea o faceau sa planga iar eu am luat-o in brate si am plecat cu ea afara, numai ca acolo era un desert, mult nisip dar a inceput ploaia. Nu stiu de ce dar parca simt ca sunt insarcinata

| DNSK a răspuns (pentru monutza90):

Foarte tare! genial! like pentru asta. sa fie sanatos/oasa ca frumos/oasa va fi sigur

| monutza90 explică (pentru DNSK):

Multumesc,sper sa fie happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru monutza90):

Fiindcă te-ai gândit intens la asta, nu are legătură cu posibilitatea de a fi sau nu gravidă.
Dacă îți dorești copilul, e foarte bine, cred că e o mare bucurie. O sarcină ușoară-ți doresc big grin!

| monutza90 explică (pentru anonim_4396):

Mersi :*

| Fayree a răspuns:

~ Daa desi n-am nici un copil puppy dog eyes.
Si sunt destul de tanara...am visat ca am avut 3 baieti mici infasurati intr-o plapuma alba iar toti erau gemeni, identici. Ciudat, dar a fost un vis frumos. Fundita? puppy dog eyes :*.

| monutza90 explică:

Mdaaa,s-a bagat si musca in lapte!