| iluvthejobros a întrebat:

O prietena de-a mea, a incercat sa-mi faca lipeala cu un baiat [el imi dadea semne ca ma place] iar cand am intrebat-o daca a vb cu el, a zis "e lasa ca iti zic eu", daca e sa fie negativ raspunsul sa nu ma simt eu naspa, sa stie ca il plac iar el sa rada in hohote. Inca nu mi-a dat raspunsul, astept sa vb cu ea, dar daca e sa fie negativ? ce ma fac? crying o sa ma simt prost. [ne cunoastem] mai mult de un salut nu am vb niciodata, si ai nostri se cunosc. plz help? sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asteapta sa vezi ce iti spune ea,
si mai ales ca va cunoasteti happy e un avantaj mare.

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu cred ca ai de ce sa iti faci griji, daca zici ca si el te place.Esti sigura ca a-ti trimite prietena pe post de mesager este cea mai buna solutie? Mai bine mai asteptai un timp, sa va mai cunoasteti si voi, sa vorbiti, sa aveti despre ce vorbi (subiecte comune).

| iluvthejobros explică:

@SoL da, pentru ca se cunosc de mici happy si stie cum sa il ia big grin