| rox_7570 a întrebat:

Baii decii prietena mea il place pe un baiat. Faza e ca-l place de mult timp. El nu stie asta dar, ei nici macar nu se cunosc...cum sa-i fac eu lipeala, sau cum sa faca ea sa se dea la el? fundalove struck URGENT!

Răspuns Câştigător
| merymoon a răspuns:

Deci,sper ca ai poza ea pe tel (cred ca il cunosti, daca nu, te imprietenesti usor cu el ca altfel o sa creada ca il placi)scapi odata tel. cica il scapi si evrica ii apare poza ei (tot asa vezi daca i se pare frum ca daca nu, nu stiu cum o sa se cupleze)il intrebi despre ea ce parere are fata de ea, chiar intr-o zi cica voi doua va plimbati si dati peste el (atentie sa nu para intentionata intalnirea) ii faci cunostinta cu el va bagati in discutie dati ID si alte chestii.Cam atat cred prietena ta trebuie sa faca restul.BAFTA!

1 răspuns:
| D3e3 a răspuns:

Pai du`te tu la baiat si spune-i ca unei fete ii place de el.da`i cateva detalii despre aspectul fizic, spune-i ca fetei ii place de mult timp de el si ca nu a avut curaju` sa-i vorbeasca.
Mai poti face rost de id`ul baiatului si il dai feteilaughingAsa e mai usor.Se pot cunoaste pe mess.
Sau poate fata sa`si ia inima`n dinti si sa se duca la baiat.Dar daca zici ca nu se cunosc, sa nu se duca direct sa-i spuna ca vrea sa fie cu el...saracu` baiat ar fi speriat.
Bafta :*!