| Joker3134 a întrebat:

O restanta poti s-o dai si peste 5 ani dupa ce termini facultatea?

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Joker3134: Mai taci fa dreacu ca nu stii nimic"

https://www.tpu.ro/......supradoza/

bănuiam că prin comparație, TU ȘTII TOTUL dar...

totuși, treaba stă șimplu Jokăre: ai restanță, nu termini facultatea!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

"Joker3134: Mai taci fa dreacu ca nu stii nimic"

păi, te-ai răzgândit, crezi că s-ar putea totuși, să știu câte ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Păi intâi de toate, iți retractezi afirmația aia dinspre pădure, cu scuzele de rigoare

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Ok, accept!

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru Joker3134):

Oops - "Studenţii din ani terminali care după toate sesiunile de restanţe şi reexaminări organizate până în lunile mai-iunie (care au în vedere toţi anii de studiu) vor avea mai mult 5 (cinci) examene nepromovate vor fi exmatriculați. "

lucrurile sunt și mai nuanțate și intervine și senatul fiecarei univeristăți cu precizări suplimentare. Un exemplu, citește și ințelege:

http://www.fspub.unibuc.ro/......e-restante

Răspuns utilizator avertizat
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai cum termini facultatea cu restanta?

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Probabil ca da.

Răspuns utilizator avertizat
| DoarBogdan a răspuns (pentru Joker3134):

Probabil, nu le stiu pe de rost.

| Wr3nch a răspuns:

Buna gluma. Nu poti termina facultatea fara sa iti dai toate restantele.