| cinevainpanamea a întrebat:

O sa se vada chiar urat daca ma vopsesc bruneta si apoi o sa`mi creasca parul saten?:-s
adica o sa se vada foarte urat la radacini:-s?

3 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Părerea mea e că nu. Între șaten și brunet nu e o diferență foarte mare, și te poți duce să-ți vopsești rădăcina atunci când crește. Mai urât e să vezi o fată blondă care se face brunetă și i se vede la rădăcină. Atunci da, contrastul e mare. În cazul tău nu aș zice.

| andre2726 a răspuns:

Nu cred ca iti va sta urat caci sunt culori care se potrivesc
ps - succes in cautarea culori potrivite sigur vei lua decizia corecta

| carollina a răspuns:

Nu prea, se vede dar mai urat se vede cand te vopsesti blonda si creste saten sau negru la radacini, poti vopsi apoi doar radacinile lunar succes