| tonyc7 a întrebat:

O tipa care vine mereu singura in parc imbracata in colanti unde practica aerobic in aer liber in timp ce se uita pe telefon (probabil si cu castile in urechi), nepasatoare la trecatorii care circula pe alee, credeti ca e vreo singuratica sau mai degraba vreo fiţoasă care vrea sa-si faca un corp ravnit de orice barbat?

58 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns (pentru tonyc7):

Daca stii ora la care iese, sigur te va remaeca
Uite, poti sa alegi si tu.O zi, doua, trei, o saptamna.
Poate te va remarca ea.

| Legion7X a răspuns (pentru tonyc7):

Da, poți să incepi ceva simplu la plesneală Gen " bună, mă scuzi că te deranjej, tocmai am făcut o mică pauză din alergat, sincer am cam obosit. crezi că îmi poți arăta si mie câteva mișcari de inițiere, dacă dorești? Aș fi curios să încerc puțin, văd că te descurci foarte bine"

| Drimmero a răspuns:

E doar una care vrea sa faca sport alergand in aer liber in parc, una care tine la sanatatea ei. In fiecare parc vezi minim 5 femei care alearga facand un ocol de parc, ce ti se pare ciudat in asta? Facand sport fie femeie sau barbat nu inseamna automat ca vrei sa devii ravnit/a.

| tonyc7 explică (pentru Legion7X):

Asta nu merge, isi va da seama imediat ca se joaca teatru.
Cu ceva mult mai simplu si sincer cu adevarat trebuie abordata.
Pe langa faptul ca arata super, pare si foarte isteata!winking Iar mie mi-e sa nu fie si materialista, ca astea chiar nu-mi plac!

| tonyc7 explică (pentru Drimmero):

N-ai fost atent la ce am spus. Am zic ca vine in colanti. Tu stii ce sunt aia colanti? Niste pantaloni sport foarte subtiri si foarte mulati, atat de subtiri si de mulati incat i se vede perfect forma fundului, chiar si ce e intre picioare ca un mic,, şănţuleţ". happy Iar tipa arată super, deci prin modul in care se imbraca efectiv parca te provoaca sau te invita sa intri in vorba cu ea. Iar daca esti barbat lipsit de obligatii, nu vad de ce nu ai face-o.winking

| tonyc7 explică (pentru Fatamuntilor):

Nu are o ora fixa la care iese. Dau de ea intamplator. Stiu ca vine si va mai veni. Si vreau sa incerc sa o cunosc, atata tot.

| Drimmero a răspuns (pentru tonyc7):

Wow, iti dai seama, face sport in colanti, bine ca nu face sport in costum de schi. Unii dintre voi mai aveti putin si spuneti ca cer sa fie violate daca umbla in fuste, colanti si alte d-astea.

| tonyc7 explică (pentru Drimmero):

Celelalte femei vin in pantalon de trening normal. Deci pe undeva ar fi si un interes la barbati din partea ei. O femeie nu se imbraca atat de provocator decat daca vrea sa iasa in evidenta. E cat se poate de logic. Si nu vad ce ar fi rau daca maine-poimaine eu intru in vorba cu ea.winking In caz ca ea nu are chef de socializare, ma retrag resemnat pentru ca femei mai sunt, dar macar stiu ca am incercat.winking

| Legion7X a răspuns (pentru tonyc7):

Dacă Este materialistă, să fie sănătoasă. Nu-i de nasul tău.

| tonyc7 explică (pentru Legion7X):

Nu cred ca m-ai inteles. Tipa asta nu e orisicare. E una absolut deosebita. Nu-mi place sa merg,, la nimereala" cu una ca ea. Incerc sa gasesc o modalitate cat mai promitatoare de a o cunoaste, de a mi-o face cunostinta (s-o pot saluta in viitor pe strada) deci nu neaparat iubita.

| Legion7X a răspuns (pentru tonyc7):

Dacă este ignorantă, și nu comunică, nu trebuie să o sâcâi. Îți vezi de treaba ta.

| tonyc7 explică (pentru Legion7X):

Explica mai clar, te rog.

| Legion7X a răspuns (pentru tonyc7):

Trebuie, să vezi cum se manifestă. Poate fi o fată comunicativă, sau nu. datorită faptului că este și comunicativă, o face o fată destul de plăcută, și te vei simți mai bucuros.

| Legion7X a răspuns (pentru tonyc7):

Sau poți să ii spui direct gen" buna! scuză-mă că te deranjez, observ mereu când sunt în trecere, că faci tot felul de exerciții de aerobic, am remarcat că deșii arăți foarte bine, ești și foarte frumoasă. Oare Crezi că aș putea să îți ofer ceva, o prăjitură, din simpatie sau chiar să facem o plimbare prin parc, dacă dorești când ești disponibilă?"

Nu merge, asta este. O lași în pace.

| TalentDinPântec a răspuns:

Eu zic sa lași fata în pace...

| Drimmero a răspuns (pentru tonyc7):

Baga-te in seama cu ea si vezi care e treaba daca tot arzi de dragul ei. Doar socializezi, nu-i faci nimic in fond dar sa nu arati disperare, oricum isi va da seama ca o abordezi pentru ca e in colanti. Da-i inainte

| Emma30555 a răspuns:

Nu trebuie sa o cataloghezi asa sec doar ca face sport. A nu te baga în seama cu străinii nu te face fitoasa ci om normal, care își vede de treaba fără sa deranjeze pe nimeni fără sa se expună, nu înseamnă că e singuratica poate avea și soț acasă, am o prietena ce mergea la sala singura având sot și copil acasă, nu era nimic ieșit din comun ca mergea o ora pe săptămână la sala. O fata care face sport nu o face ca să fie ravnită de orice bărbat, în nici un caz nu ne interesează toți bărbații cel mult poate o face pentru un anume bărbat. Dacă o abordezi exista șansă să te simți prost fiindcă sunt aproape sigura ca nu va dori sa te cunoască, poate are prieten, poate nu are încredere sa vorbească cu un străin, poate nu ești genul ei chiar dacă arăți bine etc, și se va crea un moment stânjenitor pentru amândoi, dar tu faci ce vrei, dacă vroia sa agate dădea și ea semne, adică poate îți zâmbea sau făcea în asa fel încât sa ți dai seama ca ar vrea și ea sa întri în vorba cu ea

| tonyc7 explică (pentru TalentDinPântec):

Bine ma gelosule, o sa o las in pace happy... O las pentru tine. Vino si ia-o! laughing)

| chuckmanson a răspuns:

Înseamnă că ești tu un obsedat care nu își poate vedea de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am zic ca vine in colanti. Tu stii ce sunt aia colanti? Niste pantaloni sport foarte subtiri si foarte mulati, atat de subtiri si de mulati incat i se vede perfect forma fundului, chiar si ce e intre picioare ca un mic,, şănţuleţ". happy Iar tipa arată super, deci prin modul in care se imbraca efectiv parca te provoaca sau te invita sa intri in vorba cu ea."
Mor, tu nu înţelegi nimic, tot la prostiile tale rămâi.Lasă fata în pace, băi obsedatule.Decât să umbli prin parcuri după fete, mai bine du-te şi tratează-te la un psihiatru.Pari genul care ar trage-o pe una în boscheţi doar pentru că nu are fusta lungă până în pământ.

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Uite ca nu o sa o las, ma gelosule frustratule mancator de rahat pe forumul TPU.winking Chiar azi am intrat in vorba cu ea si am cunoscut-o. Iar fata a fost incantata din moment ce am vorbit civilizat si prietenos cu ea. Numai frustratii labagii ca tine devin deranjati ca un barbat are in atentie o femeie.winking Dupa cum ai raspuns, sunt convins ca nu esti altceva decat un ratat, un laba-trista care si-a gasit refugiul in forumul de pe TPU, vai de pl ta, ai ignore de-acum incolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru tonyc7):

"Chiar azi am intrat in vorba cu ea si am cunoscut-o. Iar fata a fost incantata"
Asta ar fi una dintre glume. rolling on the floor
Dar lasă,tu visează în continuare,nu-ţi poate lua nimeni asta.
Şi da, mă, eu şi toţi ăştia de mai sus, inclusiv femei, vrem să-ţi footem "gagica". Absolut toţi.Labe triste şi fără viaţă ce suntem.

În cazul în care chiar nu era o glumă, tare aş vrea să vadă tipa întrebarea asta. laughing

Şi unde mi-e ignore-ul? sad
Oricum decât să încerc să-ţi explic ţie în continuare ce e greşit la tine mai bine aş învăţa peştii să zboare.

| tonyc7 explică (pentru anonim_4396):

Ce sa,, visez" mă dacă fata a acceptat sa vorbeasca cu mine? Mi-a si zambit, mi-a zis si pe ce nume o gasesc pe Facebook. Ce vrei mai mult de atat? Nr-ul de tel inca nu mi l-a lasat, uite si detaliul asta ca sa-ti mai indulcesc gelozia si frustrarea. Dar totusi eu zic ca e suficient pentru inceput. happy Deci o sa mai interactionez sigur cu ea de-acum incolo, atat in parc, cand ne mai gasim, cat si pe Facebook. Si asta spre frustrarea ta! Auzi la el, sa ma someze pe mine sa nu intru in vorba cu o fata de care imi place. Bai omule, dar dus rau cu capul mai esti!

Si nicio grija, vei constata ignore-ul imediat, am vrut mai intai sa clarific acest diferend.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru tonyc7):

Aşa,aşa,dă-i cu detalii.Frustrează-mă şi "gelozează-mă" şi mai tare. Apropo, nu sunt un el şi nici les/bi nu sunt.
De fapt sunt geloasă pe tipa aia şi acum mă frustrează că am pierdut şi ultima şansă la un asemenea mascul.Cred c-o să mă duc să plâng imediat, sunt prea îndurerată.

Băi coiţe, ai nişte prejudecăţi tâmpite şi de frustrat sexual.La ce răspunsuri te aşteptai? Întrebarea a fost de la bun început proastă şi nici după ce ţi s-a explicat de ce e proastă (nu numai de către mine),n-ai înţeles nimic.
Ăsta e ultimul răspuns de la mine, altceva n-o să-ţi mai scriu, n-are rost.Îţi tot repet aceleaşi chestii.Cât despre tipă, dacă e cât de cât deşteaptă, o să-ţi dea ea un şut un coor cât de curând.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyacinth):

Mor,bă,mor.Nu,nu-s guşterul şi nu ştiu de ce m-ai confundat cu ea.Nu prea mi se pare că semănăm.
L-am întrebat şi pe Drimmie aici cine eşti:
https://www.tpu.ro/......ina-2.html