| Gabica a întrebat:

Oameni buni,ce e cu voi?
Da,probabil ca vi se pare putin ciudata intrebarea,dar o sa va explic imediat.
Eram pe mess, plictisita si a inceput unu' care are de nu-stiu-unde ID-ul meu sa imi vorbeasca.Am zis sa fac conversatie, poate mai trece din plictiseala si am aflat ca are 20 ani si e din Braial(eu am 13 si sunt din Buzau). Apoi a inceput sa imi faca complimente si sa imi spuna ca s-a indragostit de mine.Eu muream de ras,la figurat,desigur.Mi-a cerut numarul de telefon,nu i l-am dat,ca n-are ce face cu el si apoi a inceput sa zica:"Dar eu te iubesc".Nu,nu i-am dat ignore,inca mai vorbesc cu el atunci cand vreau sa rad,dar o fata mai naiva poate ar fi crezut cuvintele lui si s -ar fi ajuns la line-stie-ce.
Deci, intrebarea:Care e satisfactia voastra(celor care procedati asa cum a facut-o tipul asta)? Va simtiti bine ca reusiti sa cuceriti o fetita naiva de 13 ani si ca nu sunteti in stare sa faceti sa se indragosteasca de voi o fata de varsta voastra?

7 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Ce cauta o "fetita naiva" de 13 ani sa vorbeasca cu unu de 20?

| Gabica explică (pentru Xtadelo):

Plictisealaaalaughing

| Xtadelo a răspuns (pentru Gabica):

Plictiseala asta o sa-ti aduca suferinta!

| alexandra98flory a răspuns:

Si eu am patit-o si asa cum a zis si andreea sunt bolnavi mintal si li sau urcat hormonii la cap. Eu am patit-o cu unul te pe TPU care zice ca n u mai poate si asa. Sfatul meu este sa nu-l bagi in seama si sal lasi sa-si faca damblaua. Iar noi ca si fete trebuie sa fim mult mai atente si mai agere. Sper ca te-am ajutat. :*

| Gabica explică (pentru alexandra98flory):

Sa ma ajuti?! Eu nu ceream ajutorul, stiu cum sa actionez. Voiam un raspuns privit din perspectiva celor care fac asta...

| Alexutzudragutu2002 a răspuns:

Ce intrebare plitisitoare

| AndreeaAnelore a răspuns:

Toți oamenii de genul acesta nu sunt îndragostiți, sunt bolnavi mintal. Cunosc fete care au intrat in tot felul de probleme fiind naive.