| LSMM a întrebat:

Oamenii deștepți se atrag, fără să interacționeze în vreun fel?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat

| RAY a răspuns:

Daca esti inteligent esti rational nu panamornal nu comunici prin telepatie

| T0T a răspuns:

Nu. Nu știu cum ai dedus tu asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la un mediu academic sau o corporatie IT sansele sunt destul de mari, evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mediu un traiesc eu da, insa suntem despartiti la umanisti si realisti.

| LifeIsColour a răspuns:

Ce vrei sa spui? Cu totii interactionam intre noi, fara comunicare nu iti poti da seama cat de compatibil esti cu o anumita persoana, nici macar nu-ti poti da seama cat de inteligenta e persoana aia.Nu-mi spune ca tu citesti inteligenta oamenilor pe fatalaughing. Acum pe bune, uneori aspectul fizic da de gol IQ ul, prima impresie pe care i-o lasi unei persoane prin vestimentatia ta, insa cel mai bine iti dai seama cat de inteligent e cineva atunci cand vorbesti cu el/ea.Deci nu cred ca e adevarata intrebarea ta.

| lBroken69 a răspuns:

Doar dacă sunt nişte psihopaţi...