| anonim_4396 a întrebat:

Oamenii imi spun ca sunt nebun, toti. Poate ca-s nebun, c-am tulburare compulsiv obsesiva, sunt solitar si am propriile folozofii de viata. Problema lor e ca toti sunt din aceeasi sfera sociala, toti sunt ortodoxi, ~betivi, penali, conduc vehicule fara permis, poate find si minori (masini/ tractoare/ scootere) si cre-ca nu exista ora in care sa nu incalce legea oricare ar fi ea si-s si tarani sau agricultori.
Ce parere ai despre chestia asta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca tu esti sanatos.Tun!

| ROB3RT89 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa mai lasi tv-ul si tot ce tine de mass-media.

| LoveSleep a răspuns:

Ne doare-n ***.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ca tu esti normal si ei nebuni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr.o lume nebuna, doar nebunii sunt sanatosi.