| anonim_4396 a întrebat:

Oare care este motivul pentru care femeile sunt mult mai puternice și mai rezistente la durere și suferintă decăt bărbații?

5 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

O femeie când lucrează cu un bărbat e singura situație când bărbatul intră în panică dacă femeia e în pericol, dacă sunt 2 bărbați nu e la fel.

| anonim3247 a răspuns:

Reacția unora care lucrează cu femei este de frică și de instinct să pună mâna pe ceva.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Bărbații au frică mare ca femeile să nu pățească ceva, dacă ar fi singuri nu ar avea nici o reacție bărbații.

| anonim3247 a răspuns:

Femeile nu sunt mai puternice decât bărbații în situații reale de pericol.