| anonim_4396 a întrebat:

Oare chiar asa va fi?
http://www.libertatea.ro/stire/ne-pregatim-de-dezastru-2 51505.html

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa speram ca nuwinking

daniela
| daniela a răspuns:

Sa speram ca nu va fi dracul chiar atat de negru

| Cryssy a răspuns:

Posibil...

| sorin a răspuns:

Cam asa si oricum criza o sa mai tina cel putin 2-3 ani.

| Mefisto23 a răspuns:

Mucea sau whatever... ai nume de agricultor! Eu zic ca pe vremea psd-ului am dus-o chiar bine! De bine de rau erau locuri de munca, afacerile mici mergeau (acum li se spune proiecte de subzistenta), s-au incasat bani cacalau din impozite la buget pentru ca oamenii faceau profit, se scoateau tone de grau la hectar si painea era mai ieftina. Economia a inceput sa cada o data cu basescu, care a confundat-o cu o nava din flota (disparuta de altfel)! El a centrat, el a dat cu capul! 4 ani de zile nu am avut guvern ci teatru de papusi!

| Haydee a răspuns:

sadNu stiu....Mai bine sa ne incredem in Cel de Sus ca totul va fi bine.happy

| Misterious a răspuns:

REvolutie? (o sa urmeze cu siguranta happy )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca zece zile de concediu fara plata ar rezolva aceasta problema, sincer nu mi-ar parea rau, insa acest sacrificiu(caci este o privatiune, nu?) il vor face si reprezentantii Guvernului, inaltii functionari? Ma indoiesc!
E foarte posibil ca articolul sa prezinte urmari veridice ale crizei acesteia, oricum, lucrurile involueaza pe piata economica si financiara, asta e un fapt ce nu poate fi negat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va mai fi nimic. S-a calculat traiectoria meteoritului XF214T5R18 care v-a cadea pe pamint in urmatoarele luni. Inca nu s-a dat nimic publicitatii de teama efectelor panicii. Se stie deja ce se va intimpla in asemenea situatii. Au fost facute filme si s-a aratat ca populatia va fi scapata de sub control, avind in vedere ca fiecare va gindi ca daca oricum e sfirsitul, macar sa-si traiasca ultimile zile. Vor fi crime, jafuri, violuri etc. Anarhie totala. Si in cele din urma IMPACTUL TERREI CU METEORITUL. Acest impact va produce efectele unei ierni atomice. Deci rugati-va, iubiti-va, ascundeti-va, dar in cele din urma nimeni nu va mai scapa. Pamintul va fi din nou curat, fara rautatea si mirsavia oamenilor. Pregatit sa fie colonozat de extraterestrii pe care ii tot viseaza omenirea si de care intreba TPU-istii de zor tot timpul laughing Datele sint ultrasecrete si au fost obtinute de un hacker din serverul central al Pentagonului. Fireste ca Pentagonul nici nu recunoaste nici nu infirma, se face ca nu stie. Deci sacapa cine poate, daca poate si aleluia rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa postarea profetica a lui BRO, sincer, nu mai conteaza nimic...citez: rugati-va, iubiti-va, ascundeti-va, dar in cele din urma nimeni nu va mai scapa!
Acum, ce sa zic...va rugati, nu va rugati, dar ascundeti-va si iubiti-va ca daca nu scapa nimeni, poate iubindu-va...va multiplicati!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik nu e profetia mea, e a Pentagonului big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

BRO: bine ca ai adus in discutie acest subiect ...apocaliptic.sa vezi cate intrebari ai generat...cum ne umplem iar spatiul cu Nostradamus, 2012, conspiratii, credinte si necredinte!
Asta, da, Criza...de isterie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si...ca sa inchei intr-o nota optimista: http://www.youtube.com/watch?v=Faf1ch7Q9XE