| GroparuVesel a întrebat:

Oare cine a fost primul adolescent care s-a masturbat? Ce varsta avea oare? Oare a facut-o in timpul sexului sau in timpul liber? Oare o sa incetez sa pun intrebari care contin "oare"? Oare o sa dau funda sau nod dublu? Oare?

Răspuns Câştigător
| Apocaliptic a răspuns:

Adam a fost laughing.

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te cu oarele tau sa faceti un pact de pace ca te certi mult cu acel cuvant.

| ayosmdk a răspuns:

Oare mai pune asta intrebari stupide?

| GroparuVesel explică (pentru ayosmdk):

Oare ai dreptul sa comentezi dupa ce vezi de cat timp sunt membru si de cat timp esti tu? Valabil si pentru Spetsnaz.

| ayosmdk a răspuns (pentru GroparuVesel):

Vai, deci spui ca nu poti sa raspunzi pe TPU daca nu ai o anumita "vechime".Ce fraier!

| GroparuVesel explică (pentru ayosmdk):

Nu poti sa fii tare in gura cu cineva care are mai multa vechime ca tine.Ai un patrunjel.

| ayosmdk a răspuns (pentru GroparuVesel):

Pot.Nu conteaza vechimea. Poate sa faca fiecare ce vrea.

| NijaMT2 a răspuns:

Oare o sa iti raspunda cineva? (OARE)

| GroparuVesel explică (pentru NijaMT2):

Oare de ce nu pot sa dau funda?(Serios, la toti ceilalti pot numai la ntine nu, oare e o conspiratie?)