| BuBBlesykeSs a întrebat:

Oare daca imi dau comanda de pe wish sau aliexpress or sa vina?
Mai ales ca e chestia asta cu coronavirus laughing))
Stie cineva? Merci.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa vina in 3-6 luni, ca momentan sunt multe fabrici inschise in China si multe centre de transport.
Limiteaza-ti cumparaturile la magazinele locale, si dupa ce trece virusul, cand se reiau serviciile, poti comanda

| BuBBlesykeSs explică (pentru Violleta2022):

Asta am sa fac dar am unele de anul trecut si au cam trecut vreo 4 5 luni de atunci laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Si nu au sosit, asa-i?
Nici nu cred ca vor sosii, din cauza epidemiei de virus din china.
Mai bine ceri sa ti se faca ramburs la bani (refund).

| BuBBlesykeSs explică (pentru Violleta2022):

Nici asta nu mai merge sa fac... am o data limita pana in 2019 trebuia sa fac asta...

| Violleta2022 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

In caz de nu ai observat, suntem deja in anul 2020
Deci, contacteaza-i si cere-le refund, ca nu-i vina ta ca nu au trimis pana la sf de an 2019

| OldSoul a răspuns:

O sa vina aproape sigur, peste o luna, peste doua, poate chiar 3.

| IamJoKeR a răspuns:

Comenzile făcute pe site -uri cum sunt cele mentionate de tine vor veni dar cu intarziere 1-3 luni depinde cum le trimite

| sammy7 a răspuns:

Normal ca o sa vina, Nu ti face griji de Corona pentru ca coletele la granita trece printre controale.

| BuBBlesykeSs explică (pentru sammy7):

Si daca e infectat? Am mai avut de anul trecut 2 obiecte si nici acum nu mi au venit...

| sammy7 a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Dacă e infectat te duci la medic.Sincer eu am făcut vreo 3 colete și mi au venit în vreo 2-4 luni.