| Lovepoison a întrebat:

Oare de ce oamenii care au bun simt sunt atat de insultati si parca dati la o parte din unele grupuri sociale?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că atunci când eşti prea bun, eşti luat de prost.

| mgtow a răspuns:

Pentru ca cei care fac misto vad acea persoana buna ca e anormala dar daca omul e bun nu inseamna ca e prost pentru ca poate pune piciorul in prag si sa ii faca prapad pe nesimtiti/e.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Lovepoison! Pentru că o parte din indivizi nu mai au o scară a valorilor, iar unor parveniți ale căror criterii de evaluare sunt mașinile, vilele și aurul nu ai ce să le ceri.
O zi cu zâmbet să ai!

| PinkTerror a răspuns:

Pentru ca in orice societati media conduce in tinerete si elita in a doua si a treia varsta.
se zice din vremuri antice ca: "un cui ce iese in evidenta este ciocanit"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca in unele cazuri acesti oameni sunt persoane care nu socializeaza foarte mult, persoane timide. In unele cazuri chiar ei se exclud din grupuri.