| ExistaMosCraciun a întrebat:

Oare este adevarat ca atunci cand alegem sa ne despartim de cineva cu care am avut o relatie, o facem, de multe ori, pentru a porni "in cautarea sinelui pierdut" ( sau anulat, ma rog...)?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Corect. Dupa o relatie simti nevoia sa te cufunzi in tine.Si asta e si recomandat:o pauza inainte de a incepe o noua relatie.Atunci cand nu mai stii ce vrei, e problematic.Esti predispus sa repeti aceleasi greseli