| annna69 a întrebat:

Oare stie vreun barbat cum e sa fie privit dulce si cald in ochi, cu o mana fiind mangaiat fin si cu alta jecmanit subtil? oare recunosc ei femeia care place omul pentru ceea ce e, nu pentru ceea ce are?

4 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Niciodata n-ai sa gasesti ce vrei din prima.Si niciodata ce vrei nu-i ceia ce ai nevoie.

| Wøodenpints a răspuns:

Dacă ești prost și pui botul la orice pereche de țâțe care-ți provoacă o erecție și îti acordă atenție, meriți să fii jecmănit.

| annna69 explică (pentru Wøodenpints):

Cu cine vorbesti?

| Wøodenpints a răspuns (pentru annna69):

Cu ăia care știu cum este să fii privit dulce și cald în timp ce ești jecmănit.