| Florentina63751 a întrebat:

Daca un barbat place o fata,si o invita la o intalnire asa subtil, oare e asa pentru ca e timid, sau din ce cauza?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil acesta este felul lui de a fi, plus, se teme de un refuz, încearcă să tatoneze terenul, dar în același timp nu vrea să-ți dea speranțe, pentru că nu se știe cum vor evolua lucrurile între voi.
Subtilitatea, mai ales la început, nu e nici defect, nici ceva suspect. Poți să stai liniștită.

| pwp a răspuns:

La ce te referi prin ''asa subtil''?

| Florentina63751 explică (pentru pwp):

Vorbisem noi mai multe, si mi-a zis ca raman datoare sa il scot la un suc.

| pwp a răspuns (pentru Florentina63751):

S-ar putea sa fie prea timid...era mai usor pentru tine daca zicea ca el trebuie sa te scoata la un suc.

| Commandoo a răspuns:

Findca este emotionat si este indragostit cam asa : :X asas baietii of of of sper ca te-am ajutat happy

| Commandoo a răspuns:

Findca este indragostit si emotionat cam asa :X:X:X sper ca te-am ajutat succeshappybig grinhappy8o

| CristinaEly a răspuns:

Sigur ii ie rusine, si ii ie frica de un nuuu

| Florentina63751 explică (pentru CristinaEly):

Dar are 25 de ani, iar eu sunt mai mica ca el

| CristinaEly a răspuns (pentru Florentina63751):

Ceeee maaa cati ani ai tu ma fetito? cum naiba unu da 25 sa te invite in oras nuuu te duce sa nai incredere in el... e prea suspect! ai grija

| Florentina63751 explică (pentru CristinaEly):

Eu am 19.

| Florentina63751 explică (pentru CristinaEly):

Eu sunt indragostita de el. oare ma place si el? si nu te gandi la prostii.e un barbat super ok si de incredere, crede-ma, ca stiu ce zic.

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Lume tâmpiți fata de cap cu răspunsurile voastre. Auzi la ăla s-au aia, ii se pare suspect. Ba detectivul lui peste, ce întreabă fata și ce zici tu. Răspunsul meu este ca fiecare are modul lui de a aborda o persoană, uite de exemplu așa sunt și eu, nu îmi place să mă bag în seama și sa dau de înțeles anumite chestii, dacă nu observ ca e ceva atractie și din partea ei, măcar din privire. Pana la urma fiecare abordează în felul lui, depinde de tupeu fiecăruia s-au de ce dorește de la persoana respectiva. O zi buna