| scarlett_3443 a întrebat:

Ok deci. pielea mea are culoarea alba. natural. si cand am fost in vacanta 2 saptamani la mare am evitat soarele dar tot m-am bronzat foarte tarestraight face, iar acum incerc chestii care sa ma albeasca la loc.
Si daca v-i se pare ciudat sau ziceti ca e frumoasa pielea bronzata va inselati pentru ca eu sunt brunet-roscata ...deci help!

1 răspuns:
| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Poi celor satene / brunete le sta cel mai bine bronzate :X
Dar mna eu de ex vroiam sa imi tina bronzul cat mai mult, si mi s-a zis sa nu ma spal cu apa prea calda. decii, tu ar trebui sa faci invers laughing. biine, sa nu arzi laughing. Dar chiar ajuta. apa cat de calda o suporti, nu va da rezultate din prima, dar daca faci dus cu apa fierbinte [doar atat de calda cat o suporti, sa nu te arzi si sa dai vina pe mine laughing ] in fiecare seara, iti va trece intr-o saptamanawinking. alta metoda nu stiu. Bafta :*