| anonim_4396 a întrebat:

Ok, poate nu e cel mai bun loc în care să pun întrebări de genul, dar vrea cineva să fim prieteni? rolling on the floor) Țin să menționez că sunt pasionată de mașini, curse off-road, tatuaje, desen, poezie etc. Dacă e necesar, am să las și insta-ul (în caz că îl cere cineva, dar mă cam îndoiesc)

Răspuns Câştigător
| Dragoș999perfect a răspuns:

Ma sacrific eu dacă e nevoielaughing

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este un loc foarte bun. Doar că va fi o prietenie virtuală.

| LoveSleep a răspuns:

Foarte bine ca ai pus întrebarea.

Mai rămâne doar sa te închizi în casa sub pat și sa speri sa nu te găsească cei 45.120 de virgini de 30+ de pe TPU, care o să-ți dea mesaj și-o sa te caute dacă nu raspunzi.

| Msi479 a răspuns:

Dacă sunt mai antisocială cum facem? laughing)