| Superior a întrebat:

Orice are patru roti poate fi numita o masina? (intrebare adresata pasionatilor de masini).

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Nu, ATV-ul are 4 roti, dar nu intra in categoria masina. Desi ei bine ideea de masina sau vehicul auto nu e prea explicita.

| Staind a răspuns:

Caruciorul de cumparaturi are 4 roti.

| Superior explică (pentru Staind):

Cred ca am pus ceva in paranteza...intrebarea vrea sa faca apropo daca orice masina merita respect sau nu.

| alin131 a răspuns:

Daca ninge afara cu vant puternic si sunt -25 de grade si esti imbracat subtire cu turturi la nas un tico care trece pe langa tine cu muzica clasica ce se aude din interior, cu soferul in tricou pentru ca baga caldura ticolino si ruland pe avari pentru ca vizibilitatea drumului este redusa, tind sa cred ca ceea ce vezi este o masina...