| fanaa a întrebat:

Pai buna TPU...am o problema decii imi place de un baiat groaznicc.nu stiu cum sai atrag atentiaa! ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AiDuTzA a răspuns:

Prima data incearca sa fii prietena lui, sa il cunosti, sa ii fii aproape, dupa aia stai pe langa el, fa glume, ajuta-l, arunca-i priviri jucause ia-l in brate zambeste-i big grin

2 răspunsuri:
| fanaa explică:

Vreauu mai multe dauuu voturii dar vreauu maii multe detaliii va rog:*puppy dog eyes

| dan_2834 a răspuns:

Incearca sa intri in vorba cu el, sa il cunosti mai bine si invers.Incearca sa descoperi ce ii place sau ce il atrage de la prietenii lui ca sa poti sa gasesti un subiect din acel domeniu care sa ii placa si sa il atraga.Asa poti sa te bagi in seama cu el, altfel poate ca s-ar plictisi sau nu ar avea chef sa vb cu tine.Incearca sa glumesti cu el, fa-l sa rada, sa se simta bine cu tine si o sa vezi ca la fel o sa faca si el.Incet incet o sa incepeti sa va cunoasteti si sa aveti incredere unul in celalalt, o sa deveniti amici. Apoi poate ca o sa deveniti si prieteni.cine stie, depinde de el asta pentru ca tu in mod sigur il placi.O sa observi daca si el te place din comportamentul lui sau cum se manifesta fata de tine.Asa o sa il faci sa te placa si poate o sa se lege o relatie frumoasa intre voi.baftawinking