| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitului meu de ziua lui? Implineste 16 ani si nu prea stiu ce sa ii iau, pentru ca el ii mai copilaros si totusi vroiam sa ii iau ceva mai special. Nu ii genu acela de baiat cu parfumuri si haine de firma.Va rog as vrea niste idei.

3 răspunsuri:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

O decoratiune gen masina, un ursulet sau ceva animalut cu un mesaj dragut ori o carte...

| FaraNume2 a răspuns:

Hei,si ziua iubitului meu este peste putin timp si tot 16 ani face si tot copilaros e. laughing Coincidenta straniehee hee.Si totusi, ma gandeam sa-i iau un glob cu apa si inauntru sa aiba ceva "romantic"..nu stiu cum sa ma exprim blushing. Deasemenea, o prietena mi-a spus ca-i pot lua o cutie de Merci si sa-i lipesc o foita cu toate motivele pentru care-i multumesc, dar mi se pare mai degraba un cadou pentru ziua unei fete, tu ce zici? happy

| ElenaCozminGrosoaia a răspuns:

Iai o bratara cu zodia lui ...sau o poza cu voi 2 pusa intr-o rama thinking Succeshee hee