| gabitza_2882 a întrebat:

Pe bune de ce e asa de rau ca eu nu ma imbrac in fuste scurte si tot felul de petice? eu nu suport peticele alea si mai ales ca ele se imbrac asa ca sa le bage baieti mana pe sub fusta ca normal cu pantalon nu merge...da si baietilor le place :*:*:*:* succes la fete cu petice pe ele baieti

Răspuns Câştigător
| CRISS69TM a răspuns:

Nu numai mana.si altceva.simplu,rapid,eficient.depravare.deja cand e prea pe fata(vulgar)e cam dezgustator.o femeie trebuie descoperita incetul cu incetul.pentru mine, cu cat este mai despuiata cu atat prezinta mai putin interes.o fusta cu o palma deasupra genunchiului face femeia mult mai atragatoare si de interes dacat cu o fusta cu o palma sub cur.pentru mine conteaza decenta. tinutele office pentru femei cu fusta aceea peste genunchi nu sunt in regula? sunt bestiale femeile cu tinutele alea.sau o stewardesa.lasa-i pe depravati cu ale lor si fi tu mai departe consecventa, ca este altceva sa fi o doamna si nu o femeie usoara sa fiu mai diplomat.succes.

1 răspuns:
| Shatteredx a răspuns:

Masculul, orice i-ai face, indiferent de varsta, statut social sau educatie va simti o atractie asupra sexului feminin, pentru ca asa e de cand e lumea (Mai sunt si cu alte preferinte sexuale dar mai putini). Este normal ca un barbat sa se simta atras de o femeie care este imbracata mai sumar, cu petece, etc. Singurul lucru pe care-i dau pe unii la o parte sunt principiile. Incep sa inventeze tot felul de scuze... aia e c**** aia e *****, e usuratica, urata, etc. Dar sa nu uitam, masculul tot mascul ramane.